Předvánoční zámecký kemp 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Předvánoční zámecký kemp 2019

Foto: archiv Zámek Žďár

> Termín

14.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Potřebujete čas na předvánoční úklid, pečení cukroví nebo si potřebujete promluvit s Ježíškem? Děti se naučí spoustu nových věcí, potkají nové kamarády a zažijí spoustu legrace. ________________________________________ PRO KOHO JE KEMP URČENÝ: • ideálně pro děti ve věku 4 – 10 let • počet míst na kempu je omezený na max. 25 ________________________________________ CO DĚTI ZAŽIJÍ: • celodenní pestrý program ze zámeckými lektorkami s pedagogickým vzděláním • skupinovou hru, procházku, výtvarné aktivity, zpěv koled, tvořivou dílnu • vyrábět budeme betlém z přírodnin a dřevěných komponentů, který si děti odnesou domů • zajišťujeme celodenní pitný režim a stravu (2x svačinka, oběd) ________________________________________ JAK MOHU PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ?: 1. Zjistěte si, zda je ještě volné místo. Pište nebo volejte Martinu Schutovou: [email protected] nebo 732 937 710. 2. Vyplníte přihlášku společně s prohlášením o bezinfekčnosti dítěte (ke stažení již brzy ZDE) . 3. Na recepci Muzea nové generace zaplatíte nejpozději týden před akcí „kempovné“ (ceny viz níže), v případě nemoci nebo odhlášení z vážných důvodů je po domluvě možné převést kempovné na nejbližší zámecký kemp. ________________________________________ CENA („kempovné“): • 550 Kč/ dítě/ 1 kemp (pro druhého sourozence 450 Kč) • 900 Kč/ dítě/ 2 kempy • cena zahrnuje: dopolední a odpolední svačinu, oběd a pitný režim, výtvarný ateliér a zábavně-vzdělávací program v Muzeu nové generace a v areálu zámku Všechny další dotazy vám ráda zodpoví Martina Schutová: [email protected], 732 937 710

> Otevírací doba

9:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Žďár nad Sázavou
Ulice: Zámek 8/8
Telefon: 732 937 710
E-mail: [email protected]

> Komentáře