Robotické Vánoce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Robotické Vánoce

Foto: Tereza Šimčíková

> Termín

14.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Oslavte předvánoční čas netradičně s robotama. Pracoviště DDM Praha 10, Záběhlice-Zahradní Město zve všechny děti od 5 let na vánoční robotický workshop. Seznámíte se s roboty a programováním s počítačem, ale i bez. Budete řešit zábavné a kreativní úlohy s vánoční tématikou za pomocí robotů. Přihlašovat se můžete buďto na čas 10-12 hodin anebo 13-15 hodin. Kvůli omezené kapacitě je nutné místa rezervovat na emailu: [email protected] Do emailu prosím napište: čas, jméno a příjmení dítěte, jeho věk. Vstupné je 100 Kč/dítě. Doprovod jednoho rodiče zdarma pro až 3 děti. Vstupné se hradí na místě, v den konání akce. Najdete nás na Zahradním Městě, budova D (Jasmínová 3166/37a, Praha 10) v bývalém areálu Jahodovka (vedle Dopravního hřiště). Vstup z ulice Jahodová. Kontakt: [email protected] Při malém počtu si vyhrazujeme právo sloučit účastníky do jednoho časového termínu a to 10-12h. O tomto kroku budete ale předem informováni emailem.

> Otevírací doba

10:00-12:00 nebo 13:00-15:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Jasmínová 3166/37a
Telefon: 773539725
E-mail: [email protected]

> Komentáře