Mikulášský týden v Termálech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mikulášský týden v Termálech

Foto: TERMÁLY LOSINY

> Termín

3.12.2019 - 8.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pekelné koupání, zábava a pestrý program pro malé i velké hříšníky v hřejivém srdci Jeseníků každý den od 3. - 8. prosince 2019. Užijte si Mikulášský týden v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Termální park v Losinách, navštíví prý Mikuláš, bere s sebou čerty i anděly, v Termálech Vám nadělí! Pekelné koupání v hřejivém srdci Jeseníků Zábavu pro malé i velké hříšníky odstartujeme již v úterý 3. prosince. Čeká Vás týden plný pekelného koupání v termálních bazénech, zábavy a relaxace v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Celý týden se ponese v duchu tradičního Mikuláše. Na co se můžete těšit: 3. 12. Andělská ochutnávka masáží za zvýhodněnou cenu Od 10.00 – 13.00 hod. a 13.30 – 15.00 hod. Délka/cena masáže: 20 min. / 130 Kč. Masáž je možné využít pouze v kombinaci se vstupem do bazénů. 4. 12. Seniorský dýchánek s punčem zdarma Relaxační cvičení ve vodě vždy v celou hodinu od 11.00 - 16.00 hodin. Sleva 10 % na 3 hodinové vstupné do bazénů pro seniory 62+. Mikulášský punč zdarma podávaný v restauraci termálního parku. 5. 12. Čertovský happy drink day Zvýhodněná cena nápojů pro děti a dospělé. 6. 12. Páteční čertovské cvičení Pohybové aktivity v termálních bazénech. 7. 12. Mikulášská sobota Setkání s Mikulášem, čertem a andělem. Malý dáreček pro děti v podobě mikulášského balíčku. Přehrávání oblíbených pohádek v dětském koutku. Výborný dětský punč ve Snack baru termálního parku. 8. 12. Nedělní rodinné saunování Dítě do 15 let (v doprovodu dospělé osoby) 50% sleva na vstup do saun. Malé pohoštění po relaxaci v saunách. Mikulášský balíček s překvapením pro děti na wellness recepci. Těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Velké Losiny
Ulice: Komenského 235
Telefon: +420 583 394 444
E-mail: [email protected]

> Komentáře