Mezinárodní výstava koček / International Cat Show | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní výstava koček / International Cat Show

> Termín

7.12.2019 - 8.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Tímto všechny zveme na naši MVK Olomouc. Velká výstava s velkým počtem zúčastněných koček i návštěvníků. Přijďte si užít předvánoční náladu do pavilonu A výstaviště Flora. Přijďte se podívat na výstavu koček na Olomoucké Floře v pavilonu A. K vidění bude přes 30 plemen koček s majiteli z celé Evropy. Neváhejte a přijďte se podívat 7. a 8. prosince od 9:30 v sobotu do 17:00 a v neděli do 15:00. INFO PRO NÁVŠTĚVNÍKY NA www.kockyolomouc/webnode.cz Info pro vystavovatele na www.kockyolomouc.unas.cz LETOŠNÍ TÉMA: „RUSKÁ POHÁDKA“ - Pozvaní posuzovatelé: Boris Lupan, Elena Noskova, Svetlana Stoliarova, Tetiana Boiko, Soňa Ivanková, Zdenka Heiter, Jurgita Gustaitiene, Irek Pruchniak, Lena Venclíková, Sebastian Pruchniak, Daria Lukasik-Weber a další jsou v jednání. - Speciální ceny ubytování pro vystavovatele: Hotel Flora (Rezervace jsou nutné přes email nebo telefon s udáním, že se jedná o ubytování na výstavu koček. Pro ostatní je již plno.) Hotel Flora, Krapkova 34, Olomouc (400m od výstaviště). [email protected] tel: + 420 585 422 200. 1-lůžkový pokoj standard 1050,- Kč, 2-lůžkový pokoj standard 1450,- Kč. Hotel Comfort (dříve Ibis), který je téměř vedle výstaviště. Cena za jednolůžkový pokoj je 1250,- Kč. Za dvojlůžkový 1550,- Kč - včetně snídaně, wifi a koček na pokoji. Při rezervaci je NUTNÉ UVÉST HESLO "výstava koček". Při příjezdu bude požadována záloha 3000,- Kč na škody a silné znečištění pokoje. - Sobotní večeře s posuzovateli jako vždy ve výškové budově u hlavního nádraží ve vrchním patře - Čínská restaurace - švédské stoly. Cena za jídlo 290,- Kč, pití se platí na místě. - Konec výstavy v neděli 15,30 hod – 16hod. - Vítězové BIS dostanou slevu na MVK Olomouc 2019. Online přihláška - online entry: http://catshow.formees.com/f/olomouc/ International FIFe cat show Olomouc. The biggest show in CZ. Rebuilt glass show hall. Highways end is 400m from the show hall. This year „RUSSIAN SHOW“. All informations here: http://kockyolomouc.unas.cz/ - Invited judges: Boris Lupan, Elena Noskova, Svetlana Stoliarova, Tetiana Boiko, Soňa Ivanková, Zdenka Heiter, Jurgita Gustaitiene, Irek Pruchniak, Lena Venclíková, Sebastian Pruchniak, Daria Lukasik-Weber and some more - Show hotels: - in distance cca 400m from the show hall: Hotel Flora, Krapkova 34, Olomouc, RESERVATION MUST BE MADE BY EMAIL OR PHONE with pasword „cat show“. For other people is already full. [email protected] tel: + 420 585 422 200 single room standard 1050,- Kč / cca 42EUR, double room standard 1450,- Kč / cca 58EUR. Include breakfast and cats on the room. - 100m from the show hall is hotel Comfort with prices for exhibitors (1250,- CZK / cca 50 EUR / single room.... 1550,- CZK / cca 62 EUR / double room) include breakfast, wi-fi and cats on the room. Password for hotel reservation is "cat show“. You will be asked for deposit 3000,- CZK (120EUR) for the damages and cats-dirt on the room.

> Otevírací doba

09:30 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Wolkerova 37

> Komentáře