Noc divadel Plzeň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noc divadel Plzeň

> Termín

16.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Letošní Nocí divadel s podtitulem Divadlo a svoboda vás opět provedou sami umělci, kteří vám umožní nahlédnout do tajemných zákoutí obou divadelních budov Divadla J. K. Tyla v Plzni, Cirkulária Žongléros Ansámblu a Nové Akropolis. Divadlo J. K. Tyla Divadlo J. K. Tyla i letos návštěvníkům nabídne množství nevšedních zážitků, v rámci nočních prohlídek obou divadelních budov. Nenechte si ujít magickou atmosféru této výjimečné Noci! Vstupenky k zakoupení od 1. listopadu 2019 pouze na pokladnách předprodeje DJKT. Vstupné činí á 100 Kč /dospělí, á 50 Kč / děti, senioři, ZTP. Cirkulárium Přijďte s námi prožít neobyčejný večer do nových prostor našeho Cirkulária. Poprvé otevíráme jeho dveře veřejnosti a v rámci letošní Noci divadel jsme si pro vás připravili téma SVOBODA. Svoboda pro nás znamená možnost se vyjádřit. Pohybem, tvorbou, slovem i mlčky. Svoboda je pro nás nový cirkus. Vstup dobrovolný. Kapacita večera je omezena na 80 hostů. Nová Akropolis 15:00 Tři zlaté vlasy děda Vševěda Maňáskové divadlo pro děti mladší šesti let dle klasické předlohy Vstup volný 19:00 Filozofie pro život scénické čtení z knihy a literární večer ke Světovému dni filozofie Zveme vás na prezentaci knižní novinky Filozofie pro život formou divadla vážně nevážně. Kniha obsahuje mnoho praktických rad, jak prožít plnohodnotný život, zachovat si vnitřní sílu a také jistotu, že naše rozhodnutí směřují k naplnění smyslu lidského bytí. Vstup volný

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Divadlo J. K. Tyla v Plzni, Cirkulárium Žongléros Ansámbl a Nová

> Komentáře