Vánoce na hradě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoce na hradě

> Termín

14.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte zažít na Slezskoostravský hrad tu pravou vánoční atmosféru; vánoční jarmark s ukázkami řemesel a vánočních zvyků jako např. lití olova, krájení jablíček, pouštění lodiček ze skořápek ořechů, vánoční představení pro děti i dospělé, taneční a hudební soubory, koledy a lidová tvorba, chybět nebude ani mistr kovář. Areál hradu bude jako každoročně nazdoben v duchu tradičních Vánoc, jehož romantiku dokreslí večerní nasvícení pochodněmi a ohni. Návštěvníci budou moci nakoupit krásné vánoční dárky v podobě výrobků lidové a umělecké tvorby, nebudou chybět ani stánky s občerstvením a něčím na zahřátí. V rámci doprovodného programu, který bude probíhat na různých místech hradu mezi 10:00 a 17:00, se můžete těšit na různé umělecké soubory prezentující lidovou a historickou tvorbu, nebudou chybět vánoční představení pro děti i dospělé, dílničky a kreativní workshopy, na děti bude čekat překvapení v podobě Ježíškovy pošty. Zazpíváme si koledy, zatančíme lidové tance a nebude chybět ani mistr kovář. Od 5. prosince 2019 do 5. ledna 2020 bude k vidění také výstava betlémů v hradní galerii. VSTUPENKY zakoupíte v předprodeji online nebo na pobočkách Ostravainfo. V pokladně hradu nelze zakoupit vstupenky v předprodeji, pouze v den konání akce. 120 Kč dospělí 60 Kč děti od 6 let včetně,studenti (s platným studentským průkazem), senioři (nad 63 let včetně), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů 280 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti) ZDARMA děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P Na akci platí karta VIP Více informací na www.slezskoostravskyhrad.cz.

> Otevírací doba

10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Hradní 1
Telefon: +420 721 262 690
E-mail: [email protected]

> Komentáře