Vánoční prázdniny na koních | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční prázdniny na koních

Foto: kateřina kohútová

> Termín

28.12.2019 - 4.1.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Poslední noc ve starém roce se mění v první noc nového roku. Kouzelný okamžik, který si říká o kouzelnou oslavu:) Oslavu plnou třpytu, barev, lesku, přání, dobrot a zábavy. Právě takovou oslavu pro vás chystáme na uvítání roku 2020! Většina z nás si právě začátkem roku dává 1000 a jedno předsevzetí, které se během roku mění v pohádku. My pohádkou naopak tento rok začneme:) Pohádkou a kouzelné lampě, jež ukrývá džina plnícího přání. Jestli se nám naše přání a sny vyplní, to zjistíme až během roku. Jisté je ale jedno, kdo žádné sny nemá, tomu se ani nemohou vyplnit.... Pro rodiče: Během prázdnin na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně. Pokud je to jen trochu možné, celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

> Otevírací doba

viz. přihláška

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Černošín
Ulice: Ranč v údolí 1
Telefon: 724224114
E-mail: [email protected]

> Komentáře