Pondělní odpoledne s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pondělní odpoledne s dětmi

> Termín

2.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Přijďte si s dětmi hrát, tvořit, lepit, zazpívat a prostě si užít hezké odpoledne. Budeme mít před Mikulášem, tak si uděláme masku čerta a vyrobíme si andílka z kelímku. Děti si budou malovat prstíkama a kreativitě se meze nekladou :-) Taky si zahrajeme na hudební nástroje a třeba se naučíme nějakou písničku nebo básničku pro Mikuláše. Vhodné pro děti od 2 do 5 let. Cena pro jednoho prcka je 100,-. Kapacita je maximálně 12 dětí - registrujte se prosím tak, že se označíte jako "zúčastním se". Pokud máte více než jedno dítě, prosím napište mi to do zprávy. Děkuji. Jelikož už bude asi zima a venku by nám zmrzly prsty i nosy, přesuneme akci do Čapkovy sokolovny, do tanečního sálu. Sokolovna se nachází na ulici Sokolská třída 46/1918. Kousek od Sarezy bazénu nebo od Hornické polikliniky. K dispozici vám bude i šatna v přízemí, kde budete moci nechat kočárky. S těmi se pohodlně dostanete do budovy přes venkovní hřiště - bezbariérový vstup. Taneční sál se nachází ve 2. patře, vstup možný jen po schodech. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat. Budu se na vás na všechny a hlavně na děti těšit!

> Otevírací doba

16:00 - 16:50

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Sokolská třída 46

> Komentáře