Noc divadel v Divadle Spejbla a Hurvínka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noc divadel v Divadle Spejbla a Hurvínka

> Termín

16.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Již sedmým rokem se Divadlo Spejbla a Hurvínka připojuje k Noci divadel, která letos připadá na 16. listopad. V sobotu 16.listopadu zahrajeme odpoledne od 15:00 hodin pro seniory a večer v 19:00 hodin představení pro dospělé diváky DĚJINY KONTRA SPEJBL. Pouze při večerním představení nabízíme v rámci Noci divadel prohlídku zákulisí. Prohlídku zákulisí je nezbytné si předem rezervovat v pokladně D S+H, tel. 224 316 784. Nejlépe rovnou při nákupu vstupenek. Přihlášení diváci se vstupenkou a registrací budou mít možnost: • navštívit zákulisí • seznámit se s technikou vodění loutek • s našimi vodiči • pro všechny diváky je v předsálí připravena možnost vyzkoušet si vodění velkých loutek v nadživotní velikosti • nebo se vyfotografovat na našich lavičkách. Na bronzové před divadlem i na dřevěné lavičce u pokladny. Upozorňujeme, že do zákulisí se chodí po skupinách a kapacita je omezená!

> Otevírací doba

15:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Divadlo S+H, Dejvická 38

> Komentáře