PoSvícení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

PoSvícení

Foto: Pavla Baštanová

> Termín

23.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Spolek Zvěřinec zve na druhý ročník oslavy svátku světla PoSvícení. Od 16h v parku u divadla (vedle Kudlovské přehrady) připravujeme autorská čtení, pouliční divadlo a prezentace. Například Bezobaláč Zlín nám poradí,jak žít zero waste! Spolek pro waldorfskou školu ve Zlíně a okolí si chystá dílnu pro děti a pohádku! A kdo nebude zahálet, může si vyrobit i vlastní podzimní kytici. – vstup zdarma -> další info: https://zverine.cz/aktuality/zlinske-posviceni-listopad-2019/ Prosviťte se s náma podzimní mlhou! ____ Těšit se můžete také na hudební kolektiv Zvíře jménem Podzim, který své turné Září završí ve 20h v Dílně Městského divadla. – vstupenky na koncert v předprodeji 150/200 Kč do 15. 11. 2019 na [email protected]/ na místě 200/250 Kč -> další info: Zvíře jménem Podzim na PoSvícení / Zlín

> Otevírací doba

od 16:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: park za divadlem
E-mail: [email protected]

> Komentáře