Pohádka ZUNA v Domě U beránka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádka ZUNA v Domě U beránka

> Termín

16.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Srdečně vás zveme na představení divadla Continua pro malé i velké v domě U Beránka! Autorská loutková pohádka „ZUNA“, inspirovaná několika kouzelnými příběhy z různých části světa, vypráví o síle našich nejhlubších přání, o tom co dokáže napáchat chamtivost a nevraživost mezi lidmi, ale hlavně o malé holčičce, která se musí vydat na cestu… Proč? A co byste dělali vy, kdybyste byli posledním člověkem ve vesnici, který ještě nepropadl smutku a může tak zachránit všechny sousedy před utonutím v slzách? Tak honem, slaná voda stoupá, cesta je dlouhá a na přemýšlení není čas. S očima otevřenýma nechte si zdát když pohádka začíná všechno se může stát! Pohádka zpracovává téma vlastní odpovědnosti, překonání strachu a síly našich činů. Dobrý skutek je přece kouzlo! Koncept / Réžie : Natália Vaňová Loutky / Scénografie: Filip Bednár Dramaturgie a réžijní spolupráce: Kateřina Šobáňová Výtvarní supervize / Kostýmy: Helena Štouračová Hudba: Filip Bednár Světelný design: Matěj Vejdělek Hrají: Natálie Vaňová a Filip Bednár Vstupné: děti zdarma, dospělí 50 Kč; lístky není nutné rezervovat předem Místo konání: dům U Beránka, Krajinská 35, České Budějovice Na místě si můžete zakoupit dobrou kávu a drobné občerstvení. Přijďte si vychutnat podzimní představení, moc se na vás těšíme! Akce se koná s finančním přispěním magistrátu ČB. Děkujeme!

> Otevírací doba

10:00-12:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Dům U beránka, Krajinská 35

> Komentáře