Noc divadel 2019 v Olomouci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noc divadel 2019 v Olomouci

> Termín

15.11.2019 - 17.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. Sedmý ročník s tématem „Divadlo a svoboda“ proběhne 16. listopadu 2019, v předvečer 30. výročí sametové revoluce. Divadla opět nabídnou netradiční programy, jako jsou noční prohlídky, divadelní dílny, tematické diskuse a přednášky, výstavy i performance, a to zdarma nebo za symbolické vstupné. Zlomový rok 1989 budou na svých scénách reflektovat Moravské divadlo Olomouc, Divadlo na cucky, Divadlo Tramtarie, Nabalkoně Kabaretní scéna, studenti Univerzity Palackého na Konviktu, Hudebně-dramatické studio při MDO a Muzeum umění Olomouc. Pátek 15.11. Talk show Davida Hrbka s Karlem Hvížďalou / vstupné 50,- Kč Olivy - Nezapomeňme (Noc divadel) / vstup volný, bez rezervace 19.00 - Undergroundový bar v Nabalkoně Kabaretní scéna / vstup dobrovolný Sobota 16.11. Damúza: Já, ty a to (Noc divadel dětem, 9:30) / vstup volný, rezervace nutná Damúza: Já, ty a to (Noc divadel dětem, 11:00) / vstup volný, rezervace nutná 17:00-0:00 / Umělecké centrum UP: Studentská Noc divadel 2019 - Konvikt / Křest knihy Osobnosti divadelní kritiky v Ostravě a v Olomouci 1956-1970 + Studentská noc divadel (cyklické prohlídky) + afterparty / vstupné dobrovolné 17:30 - 22:00 / Divadlo Tramtarie: interaktivní stezka divadlem Svobodná Olomouc / vstup zdarma 19.00 - Undergroundový bar v Nabalkoně Kabaretní scéna / vstup dobrovolný Neděle 17.11. Ohrada – happening / vstup volný Odivo: Aero (Noc divadel) / vstupné 80,- Kč

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Dle programu daného divadla

> Komentáře