Přespávací kurz plavání na Titanicu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přespávací kurz plavání na Titanicu

> Termín

16.11.2019 - 17.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Sportovní víkend s přespáním pro děti od 5 do 12 let. V sobotu budou s míčové a pohybové hry, budeme tvořit a v neděli proběhne kurz plavání!! Získejte vstupenku na palubu Titanicu a prožijte jedinečnou plavbu ledovým oceánem... a doufejte, že to tentokrát dopadne dobře... Sraz: v sobotu 16. 11. 2019 mezi 9:30 a 10 hod v Libušské sokolovně- modrá vrata naproti s označením "Hraj si!" (adresa: U Libušské sokolovny 364/ 19, Praha- Libuš, 142 00) Návrat: v neděli 17. 11. 2019 v 16 hod tamtéž S sebou: povinné: PLAVKY, ručník, ČEPICE DO VODY; věci na převlečení-přezůvky (tenisky), tepláky nebo legíny, tričko, mikina doporučené: plavecké brýle, mýdlo, župan na zahřátí, gumové pantofle dále: věci na ven (když bude pěkné počasí, půjdeme na zahradu), věci na přespání, hygienickou taštičku, sobotní svačinu a lahvičku na pití Program víkendu: nedělní kurz plavání sportovní a míčové hry v herně tematické tvoření noční bojovka V ceně kurzu: ubytování stravování: od sobotního oběda do nedělní odpolední svačiny, včetně pitného režimu pedagogický dozor soukromý pronájem bazénu výtvarné potřeby

> Otevírací doba

9:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4 - Libuš
Ulice: Hrej si! (U Libušské sokolovny)

> Komentáře