Vánoční jarmark na frýdeckém zámku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční jarmark na frýdeckém zámku

> Termín

1.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vánoční jarmark na frýdeckém zámku od 9.00 do 15.00 hodin. Obracíme se na Vás s nabídkou možností prodeje na našem zámeckém jarmarku. Máme zájem pouze o tradiční lidové výrobky a zboží s tradicí vánočních svátků jako jsou malované perníčky, lidové pečivo, dřevěné hračky, vánoční ozdoby, plechové a dřevěné výrobky, keramika, byliny, koření, výrobky tradiční kuchyně a občerstvení. Nemáme zájem o komerční zboží, věci nevkusné a propagující násilí a nijak nesouvisející s tradicí Vánoc či oblasti Beskyd. Prodej bude probíhat převážně v prostorách 1. a 2. nádvoří zámku. V případě Vašeho zájmu o prodej a o prezentaci Vašich výrobků, napište nám na naši e-mailovou adresu – [email protected] nebo [email protected] popřípadě Muzeum Beskyd, Bc. Dominika Grygarová, Hluboká 66, 738 01 Frýdek-Místek, tel.: 558 630 615, 731 102 042, a to nejpozději do 1. listopadu 2019. Použijte, prosím, níže přiložené přihlášky. V přihlášce je nutné uvést, zda potřebujete pronajmout prodejní stánek a elektrickou energii, či budete během prodeje i ukazovat řemeslnou výrobu. Za prodejní místo budeme účtovat poplatek, který se bude lišit dle charakteru prodávaného sortimentu (250 Kč až 500 Kč), dle prodejního řádu. Při přidělování prodejního místa bude přihlíženo k rychlosti doručení přihlášky a charakteru výrobků!

> Otevírací doba

09:00 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frýdek - Místek
Ulice: Hluboká 66
E-mail: [email protected]

> Komentáře