Přírodní kosmetika | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přírodní kosmetika

> Termín

10.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Podzim je náročné období hlavně na naši imunitu, jak ji přírodní cestou zvyšovat? Co dělat když už nás viróza skolí? Povíme si o účincích éterických olejů, jak je využít v boji proti nachlazení. Dovíme se, jaké bylinky nám pomohou zvýšit obranyschopnost organismu. Naučíme se vyrábět tymiánovou mast proti rýmě a nachlazení. Jako bonus si vyrobíme osvěžovač vzduchu, který nám účinně zbaví bydliště všech bacilů, příjemně provoní vzduch a uvolní naše dýchací cesty. Workshop povede zkušená maminka a poradkyně v nejrůznějších oblastech Zuzana Matějková, na fb „Kosmetika TuttiCo“. Cena je 400 Kč za osobu, v ceně je kompletní materiál na tymiánovou mast a osvěžovač vzduchu, veškeré materiály a kompletní návody k výrobě doma. Možnost vyrobení více kusů, nebo jiného množství. Registrace: na adrese [email protected] do 8.11. do 20:00 h. Při nedostatečném počtu účastníků se workshop ruší.

> Otevírací doba

od 18:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Kuřim
Ulice: nám. Osvobození 902/1

> Komentáře