Kovářská pětka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kovářská pětka

> Termín

9.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Kovářská pětka je běžecký závod, který je součástí seriálu závodů pořádaného Běhy Zlín. Šestý ročník běhu se uskuteční v továrním areálu bývalých Baťových závodů. Poběží se v sobotu 9. listopadu. Oblíbené sportovní klání je určené pro velké i malé příznivce běhu. Hlavní část závodu na pět kilometrů odstartuje stejně jako v loňském roce v 10.11 hodin v ulici Vavrečkova u 72. budovy. Zúčastnit se mohou jednotlivci i tříčlenné štafety, kterým bude místo štafetového kolíku sloužit kladivo. Junioři a zdatné děti, které si troufnou vyrazit na trať společně s dospělými, si mohou zaběhnout první okruh ze tří, který bude mít asi 1 900 metrů. Pro nejmladší závodníky jsou připraveny kratší trasy odstupňované dle věkových kategorií. Holky a kluky mladší deseti let čekají samostatné závody, které startují již od 9.10 hodin. Pro závodníky a jejich fanoušky bude opět připraveno drobné občerstvení. Pořadatelé doporučují zvýhodněnou on-line registraci se startovným ve výši 50 Kč předem na www.behyzlin.cz. Přihlásit se je ovšem možné i přímo na místě před závodem (pro hlavní závod do 9.30 hodin), kdy startovné činí 150 Kč pro dospělé. Dětské kategorie jsou zpoplatněny symbolickými pěti korunami a hradí se přímo na místě.

> Otevírací doba

8:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Areál bývalého Svitu
E-mail: [email protected]

> Komentáře