Den sportu a světel života | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den sportu a světel života

> Termín

8.11.2019 - 9.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V pátek 8. listopadu a v sobotu 9. listopadu 2019 se v Uherském Ostrohu uskuteční tradiční charitativní akce s názvem Den sportu a světel života proti rakovině, kterou pořádá ostrožské sportovní a relaxační centrum Relax21. Připraven bude sportovní i zábavní program, výtěžek z akce bude věnován onkologicky nemocným dětem. V rámci Dne sportu a světel života proti rakovině je na sobotu 9. listopadu 2019 v 10:00 připraveno vystoupení pro rodiny s dětmi s názvem Čiperkové. Předprodej vstupenek bude probíhat na recepci Relax21. V sobotu 9. listopadu 2019 ve 21:00 se v rámci akce koná koncert slovenské kapely Desmod, který proběhne na sportovní hale v Uherském Ostrohu. Předprodej vstupenek na koncert bude probíhat na recepci Relax21. Veškeré bližší informace o letošním ročníku Dne sportu a světel života proti rakovině naleznete také na internetových stránkách www.protirakovine.relax21.cz.

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: herský Ostroh
Ulice: Šance

> Komentáře