Svatomartinské posvícení na zámku Zbiroh | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svatomartinské posvícení na zámku Zbiroh

> Termín

9.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Na zámku Zbiroh budou probíhat tradiční Svatomartinské posvícení, během něhož můžete ochutnat nejlepší česká a moravská vína. Je připravený bohatý doprovodný program, jarmark i ochutnávka svatomartinských vín. Jako každým rokem i letos na zámek Zbiroh zavítá Svatý Martin na bílém koni a to při příležitosti Svatomartinského posvícení. Chcete-li oslavit svátek sv. Martina opravdu stylově, vyrazte v sobotu 9. listopadu 2019 na nádvoří zámku Zbiroh. Svou produkci zde budou prezentovat přední vinaři z Čech a Moravy. Kromě ochutnávek vína přímo od vinařů se můžete těšit na bohatý program s cimbálovou muzikou, lidovým jarmarkem a samozřejmě i s příjezdem sv. Martina s družinou. Zámeckou krčmu rozvoní pečené husy, posvícenské koláče a další lahůdky svátečního menu. Během celého dne si můžete navíc zpestřit pobyt návštěvou komentovaných prohlídek zámku. Na co všechno se můžete na Zbirohu těšit: ochutnávka a prodej nejlepších svatomartinských vín z Moravy a Čech bohatý středověký program pečené svatomartinské husy jarmark a ukázky řemesel slavnostní příjezd svatého Martina na bílém koni komentované prohlídky dobová krčma

> Otevírací doba

11:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Zbiroh
Ulice: Zámek Zbiroh, Zbiroh č.p.1

> Komentáře