Divadlo Ponec dětem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Divadlo Ponec dětem

> Termín

1.1.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Divadlo Ponec se podílí na tvorbě a vzniku nových progresivních tanečních děl, zejména jako koproducent. Oslovuje dětské a mladé diváky a věnuje velkou pozornost tvorbě interaktivních představení pro školy a rodiny. Dává prostor českým umělcům, ale rovněž rozšiřuje možnosti mezinárodní spolupráce. ¨ Patří do komunity Žižkova a svým programem, přístupném všem bez ohledu na věk a národnost, přispívá k oživení kultury na Praze 3. Vedle tance jsme otevřeni dalším formám současného živého umění. Pro maminky a tatínky na rodičovské dovolené uvádí divadlo Ponec také představení s hlídáním dětí. Divadlo PONEC každoročně přináší: - pestrou nabídku domácích a mezinárodních projektů s důrazem na kvalitu současného tance - minimálně 7 premiér, na jejichž vzniku se podílí jako koproducent - 1/3 hlavního programu je zaměřená na děti, mládež, seniory a minoritní skupiny tanečně-pohybové dílny pro širokou veřejnost - Dětské studio - Contemporary dance - lekce pro veřejnost odborné semináře, konference, diskuse, otevřené zkoušky a workshopy doplňující program, např. improvizační večery v dialogu soudobé hudby a tance realizované Pražským improvizačním orchestrem či celonoční sleepover koncerty Silent Night ve spolupráci s Radiem Wave a kolektivem Genot Centre

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3 - Žižkov
Ulice: Divadlo Ponec, Husitská 899/24A

> Komentáře