Burza rybiček ve Chvalské tvrzi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Burza rybiček ve Chvalské tvrzi

> Termín

9.11.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Burza rybiček je prodejní akvaristickou výstavou, konanou v Praze. U nás najdete přes dvacet českých a slovenských chovatelů ryb a rostlin. Odborné poradenství je samozřejmostí, dozvíte se informace z praxe chovatelů. Nakoupit můžete také ostatní potřeby pro akvaristiku nebo krmení pro své miláčky. Zveme na nově otevřenou prodejní akvaristickou burzu konanou 09.11.2019, (9-12hod) v areálu Chvalské tvrze v Praze 9 - Horních Počernicích v kulturním domě Stodola (1 zastávku od metra Černý Most). Na burze pořídíte akvarijní živočichy přímo od chovatelů, krmivo, techniku a další potřeby pro chovatele. Chovatelé a pěstitelé nebo výrobci krmiv a techniky rádi poskytnout vyčerpávající informace ohledně jimi chovaných druhů ryb, šneků, krevetek, složení krmení a spoustu dalších cenných rad v oblasti akvaristiky. Přijde se podívat, nakoupit nebo si jen nechat poradit.

> Otevírací doba

9:00-12:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Chvalský zámek, Na Chvalské tvrzi

> Komentáře