11. Puzzlemánie | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

11. Puzzlemánie

Foto: Michaela Šámalová

> Termín

09.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Již po jedenácté vás srdečně zveme na největší českou soutěž ve skládání puzzle na čas. Soutěžní klání všech věkových kategorií se tentokrát uskuteční v OC Europark. Kromě kategorií jednotlivců se můžete zúčastnit již tradiční týmové soutěže s přáteli, nebo rodinou. Letošní ročník bude výjimečný tím, že během programu pokřtí patroni Andrea Verešová a Miroslav Šimůnek knihu „Andílci – pohádky z obláčků“ autorky Lucie Stehlíkové. Aby ale kniha mohla vyjít, musí nejdříve získat podporu crowdfundingovou akcí na HitHitu Z prodeje knihy a dalších odměn budou následně podpořeny projekty určené dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí z Komunitního centra Motýlek. Kromě skládání puzzle na čas vás čekají miniturnaje, podlahové skládání, deskové hry a puzzle od Dino Toys. Těšit se můžete také na autogramiádu obou patronů a soutěž o zapůjčení vozu Peugeot na celý týden od Pežoťák ze Strašnic. Chcete – li mít jistotu startovacího místa, můžete se přihlásit předem na stránkách akce. Přihlásit se půjde i na místě, pouze však do naplnění kapacity soutěže. Na vítěze čekají diplomy a pěkné ceny od Dino toys a Crime Game. Trénujte, těšíme se na všechny!

> Otevírací doba

12:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: OC Europark
Ulice: Nákupní 389/3
Telefon: 608178206
E-mail: [email protected]

> Komentáře