Příjezd Martina na bílém koni | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příjezd Martina na bílém koni

> Fotogalerie

> Termín

11.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Příjezd svatého Martina 11. 11. 2019 od 15:00 do 18:00 hodin Přijďte na Statek Bernard přivítat první vločky! Máme připraveny dobroty pro malé i velké – perníčky, domácí koláče, bramborové spirály, speciality z místního grilu. Budeme si hrát a soutěžit! Bude divadlo a muzika, vystoupí děti, dospělí i skřítek Kapík. Chystáme lampiónkový průvod od poříčského zámečku směrem na Statek, nezapomeneme na tajemnou Cestu splněných přání a to nejdůležitější nakonec! Přijede letos Martin na bílém koni? My věříme, že ano! Program – Příjezd sv. Martina 11. 11. 2019 15:00 – přivítání na Statku Bernard 15:10 – 15:30 – vystoupení dětí MŠ Alšova 16:00 – svatomartinské hudební vystoupení flašinetářky Evy 16:30 – vychází průvod od zámečku v Královském Poříčí ke Statku Bernard 17:00 – Kapíkovo divadélko Šup lup 17:30 – Zlobílkovo svatomartinské soutěžení 17:55 – představení tradice příjezdu sv. Martina 18:00 – slavnostní příjezd sv. Martina na bílém koni Po celou dobu akce je pro Vás otevřena Cesta splněných přání – vstup přes galerii Statku Bernard (vedle dílny designu).

> Otevírací doba

15:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Královské Poříčí
Ulice: Statek Bernard, Šachetní 135

> Komentáře