Nejlepší dětská narozeninová party? V tělocvičně! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nejlepší dětská narozeninová party? V tělocvičně!

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

01.11.2019-31.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Restaurace a kavárny se předhánějí v nabídkách dětských koutků a prostor pro narozeninové oslavy. Ale není už to válení v hromadách míčků a ježdění po skluzavce trochu nuda? Mnohem větší zábavu – i tolik potřebný pohyb – dětem dopřejete, když je pozvete do „opičí“ tělocvičny Monkey’s Gym. Oslava narozenin v tělocvičnách Monkey’s Gym je skvělou volbou hlavně pro předškoláky a děti mladšího školního věku. Je to místo šité na míru dětem, kde je komfortní a moderní prostor vybaven nářadím určeným přímo pro ně – nechybí tady gymnastické kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezecká stěna… Vše je samozřejmě krásně barevné a hlavně bezpečné. Takové místo děti stoprocentně nadchne. A jak taková sportovní narozeninová party probíhá? Prostory v tělocvičnách Monkey’s Gym jsou na dvě hodiny rezervovány pouze pro oslavence a jeho kamarády, přičemž maximální počet dětských návštěvníků je 15. Pokud se ovšem zábava hodně „rozjede“, je možné ji ještě o hodinku prodloužit… Každá narozeninová party se pak skládá ze dvou programových částí. Děti se nejprve hodinu vydovádí při sportovních hrách a cvičení na nářadí, samozřejmě za dohledu a vedení zkušených lektorů, kteří všechny aktivity přizpůsobí věku, dovednostem a počtu návštěvníků. Po cvičení přichází na řadu samotná oslava – předání rozsvíceného dortu, rozbalování dárků, občerstvení a volná zábava – tedy hraní s kamarády. Místo: Tělocvičny Monkeyˈs Gym najdete v Praze v obchodním centru Galerie Harfa, obchodním centru Šestka a v Baby Clubu Juklík ve Stodůlkách.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: +420 775 161 611
E-mail: [email protected]

> Komentáře