Listopadové noční prohlídky ZOO Plzeň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Listopadové noční prohlídky ZOO Plzeň

> Termín

1.11.2019
15.11.2019
22.11.2019
29.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Na termíny 1.11., 15.11., 22.11. a 29.11. vypisuje Zoo Plzeň oblíbené komentované večerní prohlídky zoo pro individuální veřejnost. Platí pro ně tato pravidla, včetně všech bodů Návštěvního řádu: • Akce se týká jednotlivců, nebo rodin s dětmi, netýká se organizovaných skupin (škol, firem) • Vstup je možný v čase 16 30 – 17 00 pouze hlavní pokladnou • Odborní průvodci provázejí vždy skupiny o max. 30 účastnících, kteří se po zoo pohybují pouze hromadně • Na akci platí tarif dospělý 200 Kč, děti 3-15 let, senioři 150 Kč. Nelze použít permanentku, slevu, ani jiné tarify • Na akci se musí účastníci registrovat emailem [email protected], teprve odpověď ze zoo, z tohoto emailu, je považována za registraci • Prohlídka trvá dle počasí a okolností 2 hodiny, lze ji prodloužit až na 3 hodiny. • Akce není vhodná pro děti mladší 6 let, nebo osoby se sníženou pohyblivostí, pro které je program obvykle příliš vyčerpávající

> Otevírací doba

vstup 16:30 – 17:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: ZOO Plzeň, Pod Vinicemi 9

> Komentáře