Restaurace Karla IV. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Karla IV.

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Restauraci naleznete v centru Českých Budějovic, kousek od náměstí. Jeden vchod máme z ulice Karla IV ( vedle Bati), druhý vchod se nachází pasáží z ulice Dr. Stejskala. Máme zde dvě krásná venkovní sezení. Prostorný dvůr, na kterém jsme schopni zorganizovat i větší akce, jakou jsou oslavy, nebo svatby. Vejde se sem tabule až pro 50 hostů. Střešní terasa, která působí velmi klidně a romanticky. Zde se vejde cca 40 hostů. Součástí naší stylové restaurace je i uzavřený salonék „ HODOVNÍ MÍSTNOST“. Cca 26 míst. Tým restaurace je schopný pro Vás připravit, velké množství akcí- rodinné oslavy, svatby, promoce firemní večírky, rauty, školení posezení s přáteli, s rodinou poskytujeme i cateringové služby Náš milý a ochotný personál je vždy připraven Vám poradit s výběrem dobrého jídla a pití. Pivečko Pilsner Urquel čepujeme přímo z měděného tanku. Spolupracujeme s vinařství Hruška a s vinařství House of Wine. Snažíme se náš vinný humidor zásobit nepřeberným množstvím vín nejen z Moravy, ale i z celého světa….

> Otevírací doba

Po - Út 10:00 - 22: 00
St - Čt 10 :00 - 23: 00
Pá 10:00 - 1 : 00
So 11:00 - 1 : 00
Neděle zavřeno

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Dr. Stejskala 108/7
Telefon: 721520397

> Komentáře