Seminář Jak na vztahy mezi sourozenci - Eva Mikešová | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Seminář Jak na vztahy mezi sourozenci - Eva Mikešová

> Termín

2.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Seminář proběhne v odpoledních hodinách a potrvá 3 hodiny. Tento seminář je bez přítomnosti dětí, protože jde o téma, na které je třeba se soustředit a je prima si dopřát někdy čas pro sebe, proto byl zvolen odpolední čas. Pokud by někdo potřeboval zajistit hlídání, kontaktujte nás je možné jej domluvit. Součástí semináře je drobné občerstvení. Cena je 390,- a přihlásit se, je možné zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSch8g-bEKT7dZGNDHNqsslO7PVqoA_Z5Dm8FiKjvDgBC9bYNw/viewform?usp=sf_link Seminář určený nejen rodičům více dětí... Někdy si ani neuvědomujeme, jak moc nás v našich partnerských vztazích i v rodičovské roli ovlivňuje pořadí našeho vlastního narození... Pojďme společně objevovat, co nám do života přineslo, zda jsme jedináčkem, nejstarším, nejmladším či prostředním sourozencem. Budeme také hledat prostředky, jak nepodporovat sourozeneckou rivalitu a budovat přátelské vztahy mezi dětmi... Povídat si budeme například o tom: - co nám do života přináší naše sourozenecká pozice - jak zlepšit vztahy mezi dětmi - proč na sebe děti žárlí a co s tím - jaká jsou rizika srovnávání - proč děti "nenálepkovat" - jak přistupovat k "problémovému" dítěti O LEKTORKCE Mgr. Eva Mikešová je lektorkou kurzů Zkušeností k respektování a dalších vzdělávacích seminářů zaměřených na vztahy a komunikaci (pro rodiče i učitele) a zakladatelkou Plzeňské komunitní školy Koventinka. (více info zde: https://evamikesova.cz/#omne)

> Otevírací doba

16:00 až 19:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Plachého 48

> Komentáře