Seminář Pomoz mi, abych to dokázal sám aneb jak vychovat samostatné dítě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Seminář Pomoz mi, abych to dokázal sám aneb jak vychovat samostatné dítě

> Fotogalerie

> Termín

6.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Seminář na téma výchovy samostatného dítěte. V poslední době se často skloňuje pojem samostatnost dítěte. Během semináře si odpovíme na otázky: • jaká míra samostatnosti je optimální pro který věk dítěte • co dítě v cestě za samostatností může brzdit • jak vést děti k tomu, aby se staly samostatné nejen v aktivitách všedního dne, ale i v myšlení a přemýšlení • bude i prostor na konkrétní dotazy Cena? 400 Kč Lektor? Mgr. Iva Freslová, Vystudovala pedagogiku na FFUK obor pedagogika se zaměřením na výchovné poradenství a osobnostní rozvoj. Absolvovala psychodynamický výcvik v rámci PVŠPS Praha, pracuje jako pedagog v mateřské škole a vede svou soukromou praxi v Praze.

> Otevírací doba

8:30 až 14:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: MOTÝL, z.ú. Žlutická 2

> Komentáře