70 let modelářského klubu Rakovník | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

70 let modelářského klubu Rakovník

> Termín

17.10.2019 - 30.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

RAKOVNÍK Ve čtvrtek 17. října 2019 v 17.00 hodin vás srdečně zveme na slavnostní zahájení výstavy uspořádané při příležitosti kulatého výročí modelářského klubu Rakovník. Rakovnický modelářský klub slaví začátkem roku 2020 výročí 70 let od jeho založení, a patří tak mezi jeden z nejdéle nepřetržitě fungujících modelářských klubů. Samotná výstava nabízí přehled historie klubu a jeho současných aktivit. Rovněž prezentuje úspěchy klubu i jeho jednotlivých členů. Vývoj rakovnického modelářství - od založení klubu, přes éru Svazarmu, začátky samostatného fungování po sametové revoluci až k současným aktivitám je popsán texty na panelech i prostřednictvím fyzických exponátů. Vše je prezentováno řadou modelů, fotografiemi, videofilmy, tištěnými materiály a ukázkami technologií používaných při stavbě modelů. Výstava je poučná nejen z hlediska historie, ale i z hlediska polytechnického. Modelářství je činnost, která vyžaduje k vytvoření létajícího nebo plovoucího modelu často řadu znalostí a dovedností z různých oborů včetně manuální zručnosti jeho tvůrce. Je tedy ideálním prostředkem k technické výchově budoucích odborníků. A to je to, co spolu s prezentací modelářského klubu, chce výstava ukázat mladší generaci. V průběhu výstavy se bude konat několik komentovaných prohlídek, které si pro vás připravili samotní modeláři. Komentované prohlídky proběhnou vždy od 8 do 12 hodin v následujících termínech: úterý 12. 11. 2019 čtvrtek 14. 11. 2019 úterý 26. 11. 2019 čtvrtek 28. 11. 2019

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Nové Strašecí
Ulice: muzeum (pobočka Muzea T.G.M.)

> Komentáře