BuBuBuchlovice 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BuBuBuchlovice 2019

> Termín

19.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

ZVEME VŠECHNY DĚTI, KTERÉ SE CHTĚJÍ BÁT... Třetí ročník tajemné stezky, kde se sejdou strašidla a bubáci z širokého okolí. Tentokrát velká změna!!! Stezka začíná u brány zámku Buchlovice a vede přímo zámeckou zahradou. V 18.00 se otevře brána a ve 20.00 se zavírá. Přijít tedy můžete kdykoliv. Nemáme hromadný start. Rodiče prosím, oblečte děti teple! Občas se na nějakém stanovišti udělá fronta, tak ať děti při čekání klepou zuby strachy, ne zimou ;-) Upozornění: Pokud bude chtít dítě přijít v masce nebo s lucernou, budeme rádi. Je ale ZÁKAZÁNO nosit lampiony nebo lucerny s otevřeným ohněm. A pokud bude dítě nebo dospělí svítit na strašidla baterkami, pak neručíme za ztráty. Srašidla nemají rády taková světýlka a často se stává, že baterku ukradnou a už nevrátí :-) Míra strachu: mírná -místy střední (záleží na dětech) Vstupné dobrovolné. V případě deštivého počasí se akce NEKONÁ!

> Otevírací doba

od 18:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Buchlovice
Ulice: Zámek

> Komentáře