Drysicke Dýnobraní | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Drysicke Dýnobraní

> Termín

12.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme Vás na tradicni drysicky dynobranicky jarmark letos již 10...prijdte nebo prijedte s rodinou či kamarady do Drysic 12.rijna v sobotu od 14. hod. ochutnat místní speciality... Dynove dobroty, jehněčí karbenatky, kyselicu, guláše, langose, suši, farmářské brambůrky, klobasky.... Zakusky, kolace, pernicky,trubičky, syry kozi i kravské, med, vinecko, svaracek, pivecko. Ukazky tradicnich remesel Kolovratek, ukazka bednarstvi, kamenosocharstvi Tesit se muzete na ukázku pastevectvi se zviraty Vojtěch Molek a jeho veselý dvorek...dětské dilnicky... Dlabani dyni...soutěže.. K poslechu skvela kapela Markovanka... A pozor za krásného počasí vystava aut veteranu...proto bych byla ráda kdyby jste k nám přijeli oblečení v retro stylu od 30.let po hipis styl.

> Otevírací doba

od 14:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Drysice

> Komentáře