Muzikál na ledě Popelka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Muzikál na ledě Popelka

> Termín

18.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Velkovýpravné představení pro celou rodinu, jenž nemá ve světě obdoby! Nejoblíbenější příběh o Popelce, jako muzikál na ledě, se po velkém úspěchu v zahraničí, vrací do několika českých měst! Představení plné pohádkové fantazie s nádhernou hudbou, skvělými výkony v podání hereckých, pěveckých a krasobruslařských hvězd, fascinující filmová projekce a světelná kompozice, 300 dobových kostýmů, působivé variabilní jeviště, kouzla a mnoho dalších efektů, vytváří z tohoto představení nezapomenutelný zážitek nejen pro děti, ale i pro dospělé! Děti do 6 let , nebo do 120 cm mají vstup zdarma, bez nároku na sedadlo. Maximálně 1 dítě zdarma na jednoho platícího dospělého. Vstupenky pro vozíčkáře objednávejte na [email protected] Autoři: scénář a režie: Jindřich Šimek, hudba: Petr Malásek, texty písní: Václav Kopta Popelka / Zpívá a mluví Lucie Bílá / bruslí Anastasia Martysheva, Aleksandra Shevchenko Princ / Zpívá a mluví Ondřej Ruml / bruslí Konstantin Gavrin, Ivan Bich V představení hrají: Pohádkový čaroděj: Jiří Korn, Josef Vojtek, Tomáš Savka Král: Vlastimil Harapes, Milan Drobný Královna: Dana Morávková, Leona Machálková, Hana Buštíková Královský komoří: Martin Dejdar, Dalibor Gondík,Václav Kopta Macecha: Hana Křížková, Renáta Podlipská Otec: Rudolf Kubík, Pavel Handl Dcera Nora: Sabina Laurinová, Adéla Gondíková, Zuzana Dovalová Dcera Dora: Magda Malá, Leona Černá, Barbora Nováková

> Otevírací doba

17:30

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Home Credit Arena, Horní Růžodol

> Komentáře