Běh republiky - Jedovnice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běh republiky - Jedovnice

> Termín

28.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vběhnout do druhé stovky naší země, a to doslova, to si dali za cíl organizátoři nového běžeckého projektu s názvem Běh republiky. Konat se bude každoročně na výročí založení Československa 28. října. Jeden ze závodů se uskuteční v Jedovnici. Startovat se bude na prostranství před kulturním domem. 101. výročí Československa se blíží a my společně vyběhneme do jeho druhé stovky. Poběž s námi oslavit státní výročí v barvách republiky. Trasu na 4 km kolem rybníku Olšovec můžeš zdolat i příjemnou procházkou. Místo startu: Jedovnice, prostranství před kulturním domem, adresa: Na Kopci 571, 679 06 Jedovnice. Start hlavního závodu: 14:30 Dospělí - 4 km Trasa závodu: Trasa vede kolem rybníku Olšovce, od kulturního domu po pravém břehu rybníku, cíl v kempu Tyršova osada (na levém břehu rybníku) Děti - 1,5 km Trasa závodu: Trasa vede od kulturního domu po levém břehu rybníku, cíl v kempu Tyršova osada.

> Otevírací doba

od 13:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Jedovnice
Ulice: Na Kopci 571

> Komentáře