Běh republiky - Nové Město na Moravě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běh republiky - Nové Město na Moravě

> Termín

28.10.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vběhnout do druhé stovky naší země, a to doslova, to si dali za cíl organizátoři nového běžeckého projektu s názvem Běh republiky. Konat se bude každoročně na výročí založení Československa 28. října. Jeden ze závodů se uskuteční i v Novém Městě na Moravě. Po startu ze světově známe Vysočina Arény zavede trasa běžce po stopách posledního vlka až na staré tratě Zlaté lyže. Po nich se běžci dostanou až k místu zvanému "U buku" a následně se kolem Černé skály a přírodní památky Pernovka vrátí zpátky do Vysočina arény. Na děti bude čekat krátký 1km okruh v blízkosti Vysočina arény. Dospělí - 6,5 km Trasa závodu: Po startu ze světově známe Vysočina Arény zavede trasa běžce po stopách posledního vlka až na staré tratě Zlaté lyže. Po nich se běžci dostanou až k místu zvanému "U buku" a následně se kolem Černé skály a přírodní památky Pernovka vrátí zpátky do Vysočina arény. Kapacita: 200 běžců Děti - 1 km Trasa závodu: Krátký okruh v okolí Vysočina Arény

> Otevírací doba

od 13:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Nové Město na Moravě
Ulice: Vysočina Arena

> Komentáře