Halloween na zámku Plumlov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Halloween na zámku Plumlov

> Termín

19.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně si dovolujeme pozvat všechny děti i dospělé na tradiční a oblíbenou akci Halloween na zámku. Co bude na programu? Prohlídky strašidelného sklepení s oživlými halloweenskými postavami a promítáním příběhů rodiny Simpsonových, veselá diskotéka s DJ Pájou a čarodějnicí,malování na obličej a soutěže o sladké odměny, tvořivá podzimní dílna s kouzelnými vílami, halloweenský kvíz a samoobslužný fotokoutek. KOUZELNICKÁ SHOW PRO DĚTI - ŠTĚPÁN GAJDOŠ - program plný kouzel a magie, při kterém se (nejen) děti pobaví a zároveň se zapojí a naučí samy kouzlit. Těšit se můžete mimo jiné i na lahodný svařáček, horké jablíčko, limo, občerstvení a stánkový prodej. 18.00 VELKÁ OHŇOVÁ SHOW v podání skupiny historického šermu na oslavu západu Slunce. Přineste si svou vydlabanou dýni a zúčastněte se soutěže o ceny! Kostýmy dětí i dospělých jsou vítány! Vstupné: na nádvoří dobrovolné, strašidelný sklep – 40 Kč/osoba

> Otevírací doba

14:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Plumlov
Ulice: Zámek 99
Telefon: 774 302 165

> Komentáře