Halloweenský karneval s Show šaška Vikiho | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Halloweenský karneval s Show šaška Vikiho

> Termín

20.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Máte rádi strašidla, šaška Vikiho, dobroty od Martiny Tovaryšové a mamutíka Čendu a jeho tvoření? Tak to nesmíte chybět na Halloweenském karnevalu rodinného centra Sluníčko! Karneval se koná 20. 10. v Divadelním klubu VÉČKO. Oblékněte strašidelné kostýmy a přijďte si ho s námi užít! Součástí programu bude tvoření a tombola o krásné ceny. Vstupenky - nově i s místenkami budou v předprodeji v RC Sluníčko, Sokolská 26. Předprodej vstupenek bude zahájen 25.9.2019. Vstupenky můžete zakoupit denně od 9 - 12 hodin. V odpoledních hodinách po domluvě. MOC PROSÍME: Dveře sálu se otevřou až v 14,30. Nechoďte, prosím, dříve. Program Vikiho začne v 15.00. Cena vstupenky v předprodeji: 80 Kč/ osobu. Cena vstupenky na místě: 100 Kč/osobu. (pokud se nevyprodají v předprodeji) Cena místenky: 20 Kč za místo do velkého sálu, 10 Kč za místo do malého sálu. Děkujeme za spolupráci Šašek Viky, Dorty Martina Tovaryšová Přerov, Galerie Přerov, Zábavné programy pro děti, Divadelní klub Přerov - VÉČKO a Foto Štulpa. Těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

14:30 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Přerov
Ulice: Sokolská 26

> Komentáře