Pohádkový karneval | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový karneval

> Termín

23.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

HRAVÉ A VESELÉ MAŠKARNÍ ODPOLEDNE V RÁMCI HUDBOSLOVENÍ 2019. S TANCEM, HRAMI I SOUTĚŽEMI. PO NĚM NÁSLEDUJE LAMPIOŇÁK! AKCE JE POŘÁDÁNA ZA FINANČNÍ PODPORY STATUTÁRNÍHO MĚSTA PŘEROV A OLOMOUCKÉHO KRAJE. TĚŠÍME SE NA SKVĚLÉ MASKY JAK DĚTÍ, TAK I DOSPĚLÝCH (STAČÍ DĚTI, U DOPĚLÝCH JE MOŽNÉ, ALE NENÍ PODMÍNKOU). PROGRAM: KAŠPÁRKOVY ÚKOLY. PŘEHLÍDKA KOSTÝMŮ. TANEČNÍ SOUTĚŽE. POHÁDKOVÝ KVÍZ. VYHLÁŠENÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ MASKY. STOLNÍ HRY. MALOVÁNÍ. Vstupné je dobrovolné. Budeme rádi i za případné ceny do soutěží. Masky pro děti určitě, možno i dospělí (není podmínka. Pokud chcete opravdu přijít, přihlaste se na této stránce. Občerstvení možno zakoupit. Akce je pořádána v rámci 18. ročníku minifestivalu hudby a slova Hudboslovení 2019 za finanční podpory MŠMT ČR a Statutárního města Přerov a Olomouckého kraje.

> Otevírací doba

14:30 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Přerov
Ulice: Palackého 1

> Komentáře