Živý Betlém | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Živý Betlém

Foto: Alžběta Volfová

> Termín

26.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Již podesáté jste ve čtvrtek 26. prosince srdečně zváni na tradiční Živý Betlém, který se uskuteční v 16 hodin na prostranství před kostelem sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně. Znovu se zde odehraje příběh o narození Ježíše Krista, kdy jednotlivé biblické postavy ztvární ochotníci z farnosti; hudební doprovod a zpěv zajistí farní schola složená z řad dětí a dospělých. Těšit se můžete na zhruba půlhodinové divadelní představení provázené tradičními českými koledami. Kromě toho nebudou chybět ani živé ovečky a k příjemné atmosféře jistě přispěje občerstvení v podobě teplého punče a perníčků, přičemž dobrovolný příspěvek bude věnován Dětskému centru Zlín, p.o. Po skončení představení bude možnost navštívit kostel sv. Filipa a Jakuba, prohlédnout si jesličky a využít chvíli ztišení v době vánoční. Celou akci pořádá Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba za podpory statutárního města Zlín

> Otevírací doba

16:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Sadová 149
Telefon: 733742700
E-mail: [email protected]

> Komentáře