Mezinárodní festival krátkých filmů Brno16 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní festival krátkých filmů Brno16

> Termín

9.10.2019 - 12.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Srdečně zveme na Mezinárodní festival krátkých filmů Brno16, který letos připravil program taky pro děti. Ve třech programových blocích budou k vidění netradiční animáky pro děti, projekce dětských filmů z pásu a taky raná tvorba Karla Zemana pro děti. Brněnská 16 je mezinárodní filmový festival krátkého filmu. Patří k nejstarším filmovým festivalům u nás (funguje bez jediného přerušení již od roku 1960) a je jedním z nejstarších festivalů krátkého filmu na světě. Prezentuje krátké filmy různého druhu - hrané, animované, experimentální, studentské, profesionální i neprofesionální. Kromě prestižní soutěže obsahuje pestrý doprovodný program, který kromě filmů přináší také výstavy, diskuze či workshopy. Každý rok je přítomna řada českých i zahraničních hostů, se kterými máte jedinečnou možnost diskutovat nad jejich filmy či o jejich profesi. Je to tak, letošní doprovodný program pamatuje na děti a věnuje jim hned 3 programové bloky. Jeden se jmenuje Karkulka a sedm trpaslíků a nabídne současné české animované pohádky pro malé i větší a často v podobě, kterou neznáte. Další blok je věnován projekci z filmového pásu a představí pozoruhodné ukázky snímků pro děti a s dětmi, které byly natočeny na úzkých formátech 9,5mm, 16mm či 8mm filmu v bývalém Československu, v rozmezí 30. až 70. let minulého století. A poslední je Pásmo filmů Karla Zemana, které představuje ranou satirickou i poetickou tvorbu určenou dětem.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Kino ARt

> Komentáře