Děti v Campu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Děti v Campu

> Termín

10.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

V říjnu se v rámci pravidelných vycházek vydáme na Pražský hrad, na vrch Opyš. Největší hradní komplex na světě navštívíme s architektkou Elen Fialkovou, která ve své diplomové práci nabídla řešení, jak tento historický komplex otevřít a co nejvíce zpřístupnit lidem. 10. 10. 2019 v 15.00 hodin v CAMPU (předpokládaný návrat do CAMPu je v 18.00 hodin). Přihlašovat děti můžete přes [email protected] Maximální počet dětí je 15. S sebou musí mít průkazku na MHD a podepsaný souhlas rodičů. V rámci cyklu Objevujeme město jsme za doprovodu odborníků již navštívili žižkovský televizní vysílač, abychom se podívali na město z ptačí perspektivy, 420 let starou a 1102 metrů dlouhou Rudolfovu štolu ve Stromovce, tři strahovské stadiony, pražské metro, překladiště námořních kontejnerů v Praze-Uhříněvsi, Podolskou vodárnu, Sběrný dvůr Pražských služeb, areál pražského Výstaviště, Pražské náplavky a sídlo České telekomunikační společnosti Cetin.

> Otevírací doba

15:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Praha 1

> Komentáře