Pochod rebešovických čertů 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pochod rebešovických čertů 2019

Foto: obec Rebešovice

> Termín

7.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Jsme parta tatínků, maminek a mladých lidí, které baví tvořit a dělat pro děti zajímavé akce. Vznikli jsme jako skupina 5 čertů, 1 Mikuláše a 3 andělů. Z počátku jsem chodili navštěvovat naše ratolesti po domácnostech a po školkách. Po tom co jsme zjistili, že všechny rodiny nedokážeme obsloužit, jsme se rozhodli uspořádat akci Pochod rebešovických čertů, kde zveme všechny z blízkého i širokého okolí. Začali jsme v roce 2017 tzv. vykopávacím ročníkem a po sklizeném úspěchu se snažíme akci opakovat každým rokem s podporou místních lidí, dobrovolníků, podnikatelů a obce. Na akci se snažíme věnovat každému dítěti tak, aby si odneslo ten nejlepší a nejhezčí zážitek. Každým rokem se nám skupina také rozrůstá o další členy z řad čertů, andělů a dalších dobrovolníků a na akce jezdí také spřízněné skupiny čertů z celé ČR i zahraničí. Pokud se vám naše skupina a akce líbí, nezapomeňte o nás mluvit dále a zvát na Pochod rebešovických čertů i své známé. Jsme rádi, že budete odcházet z Pochodu spokojeni a děti nadšené.

> Otevírací doba

od 17:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Rebešovice
Ulice: Zámecká 12
Telefon: 773304200
E-mail: [email protected]

> Komentáře