Čert a Káča | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Čert a Káča

> Termín

20.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Kdo by neznal pohádkovou Káču, která má v českých pohádkách mnoho podob. V této pohádce je to mladé, energické děvče, které slouží u panovačné a sobecké kněžny. S ovčákem Jirkou se mají rádi a chtějí se vzít, ale k tomu potřebují povolení od kněžny. Ta jim ho již čtvrtý rok slibuje, ale stále to odkládá. Závidí Káče její mládí a lásku a vymýšlí nejrůznější záminky, aby ji mohla trápit a sekýrovat. Jednoho dne poví Káča kněžně od plic, co si o ní myslí. Ta ji v záchvatu zlosti vyhodí ze služby. Rozvážnější Jirka přemlouvá Káču, aby kněžnu odprosila. Ta to ale odmítne a rozkmotří se i s Jirkou. Tu se zčistajasna objeví neznámý pocestný a nabídne Káče pomoc. Jakou? Kdo je ten chlapík? Kde se Káča ocitne? A kdo ji zachrání? Tak to se dozvíte v tomto představení plném písniček. Božena Němcová, Božena Šimková Agentura DAP Praha

> Otevírací doba

15:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Mariánské Lázně
Ulice: Městské divadlo Mariánské Lázně

> Komentáře