Výlov Hnačovského rybníka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výlov Hnačovského rybníka

> Termín

27.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Výlov začíná cca v 8:00. Prodej ryb, občerstvení a doprovodný program začne v 9:00. Na místě bude možné zakoupit si občerstvení - studené i teplé nápoje, vedle rybích výrobků i tradiční klobásy, hranolky, bramboráky apod. Je připraven bohatý doprovodný program s odborným výkladem a ukázkou ryb našich rybníků a jejich zpracování, proběhne tradiční pasování na rybáře a pro děti jsou připravené soutěže o ceny. Pro návštěvníky, kteří přijedou autem, bude umožněno bezplatné parkování v areálu místního kempu (viz mapa). Pro parkování nepoužívejte přjezdových tras od silnice I/22 Klatovy - Horažďovice a od Plánice. Umožníte tim bezproblémový příjezd ostatním návštěvníkům a hlavně volný průjezd nákladním automobilům odvážejících vylovené ryby. Na plynulý příjezd a odjezd návštěvníků bude dohlížet Policie ČR, dbejte proto jejich pokynů a pokynů pořadatelů. GPS souřadnice parkoviště: 49.3611069N, 13.4837889E Příjezdové trasy Ve směru od Plzně: po silnici I/27 do Klatov, projet rovně celé Klatovy (směr silnice I/22 na Strakonice). Po výjezdu z Klatov cca 15 km po silnici I/22 směr Horažďovice (Strakonice) a před obcí Zavlekov na křižovatce tvaru T odbočit doleva směr Plánice (odbočka bude značena značkou VÝLOV). Ve směru od Strakonic: Po silnici I/22 přes Horaždovice směr na Klatovy, za obcí Zavlekov na křižovatce tvaru T odbočit doprava směr Plánice (odbočka bude značena značkou VÝLOV). Ve směru od Nepomuka: Po silnici II/187 směr Plánice, v Plánici za náměstím doprava směr Hnačov (Sušice). Po cca. 500 m rovně směr Hnačov. Dodržujte dopravní značení, pokyny pořadatelů a Policie ČR. Přispějete tak k bezproblémovému průběhu celé akce. Děkujeme.

> Otevírací doba

8:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Hnačov / Plánice
Ulice: Hnačovský rybník

> Komentáře