Den za obnovu lesa – Olomoucký kraj - pevnost FORT Radíkov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den za obnovu lesa – Olomoucký kraj - pevnost FORT Radíkov

> Termín

19.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Den za obnovu lesa – Les v okolí pevnosti FORT Radíkov Lesy České republiky, s.p., vás zvou na Den za obnovu lesa. Je to den, který nás spojí v úsilí čelit mimořádné kalamitě v našich lesích tím, že společně tento den symbolicky zahájíme výsadbu nových lesů, které budou růst po další generace. Přijďte nás i se svými blízkými podpořit v Den za obnovu lesa. Kromě výsadby sazenic si můžete vyzkoušet i lesnické dovednosti, prověřit si své znalosti a v příjemném prostředí se také určitě dobře pobavíte. Rádi bychom upozornili, že osoby mladší 15 let mohou sázení a další práce v lese provádět jen se souhlasem zákonného zástupce. Spolu s našimi lesáky i známými osobnostmi z vašeho regionu přidáte svůj první stromek ke společnému úsilí nazvanému Sázíme lesy nové generace. Skupinám nad 10 zájemců doporučujeme předem kontaktovat koordinátora: [email protected] Doprava GPS: MHD č. 11 směr Radíkov, zastávka Radíkov. Odtud cca 2 km po naučné stezce Svatý Kopeček k Chatě pod Věží. Pěší v opačném směru od ZOO – po naučné stezce směr Radíkov. Na místo lze také dojít po lesní cestě od Posluchova směrem Zdiměř - Fort Radíkov, až k chatovému táboru. Cyklisté po značené trase č. 6030. Osobním vozidlem-Radíkov, ulice Na Pevnůstce. Parkoviště: v areálu pevnosti Radíkov, dále dle pokynu pořadatelů. Shromaždiště: prostor chatového tábora u pevnosti GPS: 49.6415983N, 17.3702317E Program: – měření kmenů a měření volně stojících stromů – lesnické plánování (informace o lese) – setkání se známými osobnostmi – lesní pedagogika pro nejmenší – výroba a vyvěšování ptačích budek – zalesňování – pedagogové a studenti předvědou ze SOŠLS Šternberk ukázky moderní lesní techniky a program doplní i ukázky přibližování dříví koněm. Poznámka organizátorů: Pro zalesňování doporučujeme vlastní pracovní rukavice, pevnou obuv a oděv přizpůsobený počasí a terénu. Nářadí poskytnou organizátoři. Příjezd na místo doporučujeme hromadnou dopravou, na kole nebo pěšky. Pokud je nutné použít osobní vozidlo, parkovat bude možné pouze v místě určeném pořadateli – na zpevněném nádvoří Fortu Radíkov . Přímo v obci Radíkov – u zastávky MHD je parkovacích míst jen kolem deseti. Nelze parkovat před prodejnou potravin a blokovat parkování vozidly účastníků akce. Více informací o události: http://bit.ly/SázímeLesyOlomouckýKraj

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc - pevnost FORT Radíkov

> Komentáře