Dopravka včera a dnes | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dopravka včera a dnes

> Termín

27.9.2019 - 28.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Výstava z cyklu sociálně preventivních projektů tentokrát zacílená na problematiku dopravní výchovy a bezpečnosti silničního provozu... Datum konání: 27. 9. 2019 - 28. 10. 2019 začátek od 09:00 Místo konání: Regionální muzeum Mělník, nám. Míru 54 Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy Organizátor: Regionální muzeum Mělník Doba trvání: 31.7 dní Plné vstupné: 25 Kč Snížené vstupné: 15 Kč Další z cyklu sociálně preventivních výstav a projektů pro školy tentokráte zaměřená na problematiku dopravní výchovy a bezpečnosti silničního provozu připomene sto let existence Služby dopravní policie. Výstava i program vznikl na základě dlouholeté spolupráce muzea, Programu kriminality města Mělníka, Policie ČR Mělník a Městské policie Mělník. Většina exponátů bude zapůjčena z Muzea Policie ČR v Praze. Nejen děti budou moci prověřit své znalosti pravidel silničního provozu na improvizovaném dopravním hřišti a v interaktivním koutku. VERNISÁŽ SE KONÁ VE ČTVRTEK 26. 9. OD 17.00 HOD. 9. 10. PROBĚHNE K VÝSTAVĚ PROGRAM PRO RODINY S DĚTMI SE ZÁSTUPCI MĚSTSKÉ POLICIE MĚLNÍK I POLICIE ČR 17.00 – 19.00 HOD.. Ve všední dny je výstava otevřena pro veřejnost od 13:00 hodin (dopoledne probíhají projekty pro školy)! 28. 10. bude výstava v rámci programu Dne Středočeského kraje otevřena za symbolické vstupné 1,- Kč.

> Otevírací doba

Od 13:00 (dopoledne vyhrazeno pro školy)

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mělník
Ulice: Regionální muzeum Mělník, Náměstí Míru

> Komentáře