Školní výlet v TERMÁLECH LOSINY | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Školní výlet v TERMÁLECH LOSINY

Foto: TERMÁLY LOSINY

> Termín

1.10.2019-6.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Školní rok je již v plném proudu a nastává ten správný čas vyřešit otázku, kam se letos vydat s dětmi na školní výlet... Nevíte, kam vzít děti, aby se dozvěděly něco z historie, poznaly krásy českých míst, vyřádily se a zároveň si výlet užily na maximum? Vyrazte do Velkých Losin v podhůří Hrubého Jeseníku, do krásné obce, se kterou je pevně spjata bohatá historie a velké množství historických památek a zajímavostí. Zvýhodněný relax a zábava v termálním parku TERMÁLY LOSINY VE SKUPINĚ JE ZÁBAVA. Proto jsme nachystali v termálním parku TERMÁLY LOSINY pro skupiny 20 a více platících osob speciální bonus - zvýhodněné vstupné s 15% slevou. Navíc při rezervaci skupinového vstupného v termínu od 1. 10. - 6. 12. 2019 má 1 pedagogický doprovod k 10 dětem vstup za symbolickou 1 Kč. Na co se můžete těšit - termální park, jediný svého druhu v České republice - bazény napouštěné přírodní termální vodou a vodní atrakce - cvičení v bazénu, animační programy - zázemí pro děti - restaurace s vynikající kuchyní - dětské hřiště - houpačky, dřevěné kuželky, lanová dráha

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Velké Losiny
Ulice: Komenského 235
Telefon: +420 583 394 444
E-mail: [email protected]

> Komentáře