Noční strašidelný les - park Cibulka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noční strašidelný les - park Cibulka

> Termín

12.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

12. října 2019 se do parku Cibulka v Praze slétají strašidla ze všech koutů České republiky. Pokud dorazíte, budete si moci z blízka prohlédnout třeba upíra, vlkodlaka, zombie piráta, mrtvou servírku, Batmana, ale třeba také různé kuriozity jako muže se 3 hlavami. Trasa bude dlouhá cca. 1,5 km a potkáte na ní minimálně 10 živých strašidel (ale spíš víc) a také spoustu neživých strašidel, opravdické kosti, obřího pavouka.... trasa bude krásně nasvícena lampióny a různými světélky, takže můžete jít i bez baterky (ale mějte ji s sebou). Budete si tak moci strašidelnou atmosféru více užít. REZERVACE ČASU STARTU NUTNÁ Malé děti a bojácné děti startují od 17 hodin do 19:30 hodin (to budou strašidla ještě hodná, spíš si s dětmi povídají), větší a nebojácné děti od 19:30 do 20:30 hodin (to už strašidla straší naplno). Nebojácné děti bez baterek a bojácní dospělí od 20:30 do 21:00. Děti do 12let chodí do lesa s dospělými. Vstupné: 80 Kč za dospělého a dítě od 4 let (zahrnuje svítící náramek na startu pro každé dítě, diplom a malou tématickou hračku v cíli). Platba pouze v hotovosti na místě. Start: z ul. Nad Hliníkem (zast. tramvaje Poštovka). REZERVACE: kdo nechce jít v davu, udělejte si rezervaci času startu buď online nebo na [email protected] Záleží pouze na Vás, kolik Vás ve skupince půjde. Startuje se po 2 minutách tak, abyste si mohli strašidelnou atmosféru více užít.

> Otevírací doba

18:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Košíře
Ulice: Park Cibulka

> Komentáře