13. řemeslný jarmark v Lysé nad Labem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

13. řemeslný jarmark v Lysé nad Labem

Foto: Michaela Tesařová

> Termín

12.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

*NA POMOC jedenáctileté Nelince z Milovic* TRADIČNÍ ŘEMESLNÝ JARMARK s originálními českými rukodělnými výrobky řemeslníků prezentujících na handmade portálu Fler.cz i mimo něj. Někteří jsou nositeli certifikátu Regionální produkt. Součástí trhu budou opět UKÁZKY STAROČESKÝCH ŘEMESEL i NOVODOBÝCH VÝTVARNÝCH TECHNIK. Navíc si návštěvníci mohou vedle hotových výrobků odnést domů i MATERIÁL PRO TVOŘENÍ, většinou v podobě již hotových materiálových balíčků či materiálu dle vlastního výběru. Jak pro děti tak i pro dospělé bude připraveno 15 tvořivých DÍLEN. Děti se budou moci povozit na originálním dřevěném kolotoči na z dílny řezbáře Matěje a také vyzkouší "kozí taxi". Nebudou chybět dvě divadelní představení, ani ukázky práce s asistenčními psi NF Canisterapie. Budou opět připraveny oblíbené dřevěné atrakce pro děti (bagříky a kuličkodráhy) a tentokrát také originální vystoupení mužoretů. Návštěvníci se mohou těšit na ŠIROKOU SKLADBU VÝROBKŮ a řemesel: košíkaření, drátenictví, kovářské a krejčovské výrobky – oblečení pro děti i dospělé, kabelky, zástěry, bytové doplňky, výrobky z kůže nebo ze dřeva - hračky, drobné dárkové předměty i bytové dekorace, nádobí, keramika – interiérová i venkovní, lustry, užitková i dekorativní, výroba mýdla a přírodní kosmetiky, svíčky, obrázky, papírenské výrobky, nože, široká škála šperkařských výrobků a různé domácí dobroty. Posledního jarmarku (duben 2019) se účastnilo na 60 řemeslníků a přišlo 3500 návštěvníků. PROGRAM 10:00 divadelní představení "O kóče a pséku" Divadla Buřt 11:00 práce asistenčních psů - podávání předmětů, sundavání oblečení (NF Cansterapie) 11:30 vystoupení originálního souboru mužoretů ARTrosa 12:00 dog dancing a psí kusy pro děti (NF Canisterapie) 13:00 divadélko Helen Doron English Lysá nad Labem 13:30 vystoupení originálního souboru mužoretů ARTrosa 15:00 práce asistenčních psů - podávání předmětů, sundavání oblečení (NF Cansterapie) 15:30 Marie Sommerová band

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Lysá nad Labem
Ulice: Nám. Bedřicha Hrozného
Telefon: 777141243
E-mail: [email protected]

> Komentáře