Princezna se zlatou hvězdou - výstava k výročí 60 let uvedení pohádky od premiéry | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Princezna se zlatou hvězdou - výstava k výročí 60 let uvedení pohádky od premiéry

> Termín

17.8.2019-9.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Oblíbená česká pohádka Princezna se zlatou hvězdou letos slaví 60 let od své premiéry! Tuto pohádku mohli diváci poprvé zhlédnout v kinech 18. 12. 1959 a vidělo jí v kinech přes 6 milionů diváků. Dodnes se těší velké oblibě, tak si jí pojďte spolu s námi připomenout. Kostýmy a fotografie z této nezapomenutelné pohádky budou k vidění v našem výstavním prostoru Filmpoint od 17. 8. 2019 do 9. 2. 2020! Některé rekvizity a kostýmy z pohádky Princezna se zlatou hvězdou získaly v roce 2007 statut sbírky kulturního dědictví a staly se tak v roce 2007 součástí Centrální evidence sbírek muzejní povahy při Ministerstvu kultury ČR. Tyto kostýmy a rekvizity patří mezi jedny z nejstarších a nejvzácnějších, které se nám na Barrandově dochovaly. O víkendech nás můžete navštívit bez objednání, vždy mezi 10 - 16 hodinou. Skupiny 10 a více osob se mohou objednat i během pracovních dní.

> Otevírací doba

víkendy 10:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Barrandov Studio, a.s. Kříženeckého náměstí 322/5

> Komentáře