Prachatické městské slavnosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Prachatické městské slavnosti

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V sobotu 14. září od 10 hodin se kromě kulturních vystoupení můžete těšit na dobová vozidla a oblečení z oblasti vojenského i civilního života z období I. světové války a První republiky. Zveme vás v sobotu 14. září od 10.00 hodin na Velké náměstí, kde se budou konat Městské slavnosti, které pořádá Město Prachatice – odbor kultury, školství a cestovního ruchu ve spolupráci s Klubem vojenské historie plukovníka Ludvíka Fanty. Vedle kulturního programu, v němž vystoupí například Saxband, taneční studio T.A.M., Husmen country či Lucky Brew, si budete moci prohlédnout dobová vozidla a oblečení z oblasti vojenského i civilního života z období I. světové války a První republiky. Zároveň se dozvíte i zajímavé informace z oblasti výstroje a výzbroje četnictva a armády v rámci komentovaných prohlídek. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven skákací hrad.

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Prachatice
Ulice: náměstí

> Komentáře