TEPLICKO-ADRŠPAŠSKÁ 33 - pochod pro radost | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TEPLICKO-ADRŠPAŠSKÁ 33 - pochod pro radost

> Termín

14.09.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Letošní TEPLICKO-ADRŠPAŠSKÁ 33 aneb turistický pochod - pochod pro radost se bude konat 14. 9. 2019 již po třicáté. Základní myšlenkou pořadatelů je nabídnout vhodnou trasu všem – od dětí až po prarodiče. Proto je pro pěší účastníky připraveno na výběr z několika tras. Od nejdelší TA 50 km, TA33 km, TA25 km, TA16 km až po trasu pro maminky s dětmi doplněnou o Dětský Pohádkový Les v délce 6 - 8 km, která je bezproblémově sjízdná i s kočárky.Po zaplacení startovného (děti do 12 let zdarma) mají účastníci vstupné do Teplicko-adršpašských skal zdarma. Po zdolání vybrané trasy dostanete v cíli diplom a originální odznak. V areálu koupaliště je připraven doprovodný program, bohaté občerstvení, hrají živé country kapely. Dále bude přítomna výtvarná dílna Bosorka a děti budou mít k dispozici skákací hrad, malování na obličej a prolézačky. Pokud máte chuť strávit příjemné chvíle v krásném prostředí Adršpašsko-teplických skal, neváhejte a přijďte se přihlásit ke startu Teplicko-adršpašské 33.

> Otevírací doba

Na trasu "Dětský Pohádkový Les" můžete odstartovat od 8:00 hod.
Jiné trasy dle programu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Teplice nad Metují

> Komentáře